| Sofika2212 a întrebat:

Hey Salut mi-am facut blog si nu stiu ce sa scriu.
Sugerati-mi va rog niste bloggeri sau niste idei.
Dau Fundahappy♥▼

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lucrurile merg invers, faci blog cand ai ceva de zis, nu faci blog si apoi te scremi sa ai ceva de zis

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Scrie despre viata ta sau despre viata unei persoane pe care tu o apreciezi... poti scrie despre animale daca vrei sau despre tehnologie happy

Bafta!

| Axys a răspuns:

Buna incerca sa te gandesti o poveste frumoasa de dragoste, ori daca nu ceva inspirat din realitate trebuie sa te gandesti si s a te concentrezi, sa scrii un vis si incerci sal mai inbunatatesti putin daca e un vis mai urat incerca sa il faci cat de cat interesant dar sa nu exagerez folosestis i cateva poze happy care sa semne cu visul na nu prea le am dar poate te-am ajutat cu ceva big grin

| Axys a răspuns:

Eu de obicei inchid ochii si imi imaginez multe lucruri frumoase :3

| Axys a răspuns:

E vorba de imaginatia ta trebuie sa te joci ptin cu ia ca sa iasa ceva original :3 ceva mai nou
si eu as face un blog dar uneori prefer sa ajur pentru ca nu prea imi ese sad