| anonim_4396 a întrebat:

La geografie am de facut 2 referate: Orice din Australia si orice din Antartica.Despre ce imi sugerati sa scriu? N-am idei.

9 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Cauta pe aici poate gasesti ceva care sa te intereseze http://www.descopera.ro/

| Wtf9000 a răspuns:

Cauta pe google, si gasesti orice vrei despre Australia si Antartica.

| kh1ss a răspuns:

Poti sa scrii de antartica... useru " pitica si dulcica" sau ceva de genu. a si fost acolo, poate iti da ea niste detalii :p

| N538961518 a răspuns:

Pai din Australia ai putea sa scrii despre canguri si din antarctica despre ghetari.

| N538961518 a răspuns:

Aaa ma scuzi doar ce m-am trezit acum am vazut ca e la GEOGRAFIE si eu iti sugeram canguri laughing... da despre un oras...Melbourne,Sidney

| AllenTJ a răspuns:

Googleit, damn it!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te sfatuiesc sa scrii despre australia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ursi polari din antarctica?

| julia_2503 a răspuns:

Ti-as recomanda sa scrii despre Antarctica