| SplashFire a întrebat:

Hey...scoala incepe in curand sad va bucurati, sau ati mai vrea vacanta? Ce clasa treceti?winking

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Salut,da as mai vrea in vacanta dar e prea plictisitor(in fiecare zi aceeasi), si as vrea si la scoala dar cind imi aduc aminte cite teme si timp liber aproape de loc, adica mai mult vreau la scoala sa-mi revad colegii.Trec clasa 8-a!

11 răspunsuri:
| Roxana6277 a răspuns:

Mi-a placut vara foarte mult vara si o sa-i simt lipsa -mai ales in timpul orei de matematica- dar imi lipsesc multi colegi cu care nu am reusit sa-mi petrec vara. Trec in saptea. laughing)

| UnSimpluGand a răspuns:

Trec a 7A happy, deja ast sa vad cum va fi dar doooar atat pentru ca mai vreau vacantaaaaaaaaahappy

vacanta acesta a fost f scurtha pentru mine dar destul de dragutzaaaaaaa!

ToTuShI imi este doooar si de scoalalove struck

PapA

| Unbearable a răspuns:

Mda...,,repede trece minutili". Nu ma bucur, nu imi pare rau, doar ca acasa n-am ce face pur si simplu, la scoala ma contrazic cu imaturii, nebunii, tampitii, cocalarii, pana si pitipoancele, toti de-o varsta cu mine, mai ascult predicute de-ale profesorilor, marca veche de 3 ani, cu privire la bluzele un pic mai decoltate si parul desprins, chestii normale si plictisitoare, nimic nou. Sincer, astept scoala, m-am saturat pana si de schitat, desenat, pictat (pasiunile mele). Vreau din tot sufletul sa-mi reintalnesc nebunii, sa ne,, intelegem'' pe limbajul nostru, respectiv al lor...
A, si mai am un an, scap de ei, scap de calvar, de idiotenii si xeroxuri, trec a 9-a peste un an. laughing

| Pιтιкa a răspuns:

Hei! Imi lipsesc colegi, dar nu scoalahee heepentru ca, cand ma gandesc atata stres si teme! Pfaii...
Trec a8-awinking

| Xeniaa a răspuns:

Eu vreau la scoala mi-am facut de`cap destul vacanta astalaughing) cls 10

| nimicaici a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu nu ma bucuuuur cryingcryingcryingooffff cls 8 a

| SplashFire explică:

Eu trec a 7-a appwinking

| Chu a răspuns:

Trec in a 11-a.>.<
laughing
:-s
vacanta dulce vacanta wave

| Cookiee9712 a răspuns:

Vreau si vacanta dar vreau si la scoalalaughing trec a 9-a, tu?batting eyelashes

| Andishor a răspuns:

Trec intr-a opta si mai vreau vacantaaaaa crying

| Papusicka27 a răspuns:

Mai vreau vacantaaaaaaa! trec in a 7-a