| Anonimatttt a întrebat:

Mai e potzin si incepe scoala.
cum credeti cca va fi noul an?
veti avea colegi/e noi?
ce clasa treceti?
asteptati sa inceapa scoala sau vreti vacanta mai lunga?
parca e prea scurta vacanta asta nu?

Răspuns Câştigător
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Da imediat trececrying
si nu am apucat sa ma ditrez din plinoh go on
nu am apucat sa fac nimic din ce mi-am propus:sa ies in diferite locuri cu prietena mea cea mia buna pentru ca mergem f des la tara sau sa iesim afara doar azi am reusit si doar pana la 5 ea a mers la prieteni de familiesa doarma acolo iar eu maine ma duc la tar o saptamana si ea de miercuri o saptamana iar si nu stiu trece f repede nu ca nu as vrea sa fie sc ca mi f dor de ai mei(colegii):Xsper cand va incepe eu trec pe a 8 sa fie aceeassi profa de romana(cea mia buna)da sigur se schimba a spus ca pleaca de la liceul nostu; sper si de mate sa fie aceeasi si cred ca va fi am auzit ca vom face latina(sper ca e frumoasa)si sa aveam o profa/prof buna de trebahappysper sa am colegii noi happycred ca anul va fi f greu ce urmeaza (invatat continuu)happymi-a placut intrebarea ta:X

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Incepe al treilea an de chin in institutia aia absurda numita liceustraight faceColegi am, carcatere nu.Va fi un an bunwinkingNu e scurta vacanta, e numai bunatongue

| fluturas a răspuns:

Nu zice ca mai e putin laughing mai bine minte-ma frumos si zi-mi ca este mult ca eu abia acum incep sa ma bucur de vacanta happy
nu astept de loc sa inceapa scoala crying vreau vacanta lunga, luuunga laughing
trec in clasa a7a si imi este cam frica sad cred ca va fi destul de greu, sper sa am colegi noi ( baieti, da ) laughing

| yellowalien a răspuns:

Cum adica mai e putin si incepe scoala?waiting... Mai e juma' de vacanta, nu deprima lumea pe-aici laughing)
Cred ca noul an va fi ciudat, daca nu ciudat atunci in orice caz diferit, pentru ca intru la facultate. Voi avea colegi noi... dar parca nu sunt asa nerabdatoare sa se termine vacanta ca sa-i intalnesc laughing)))
Vacanta placuta si sa incepi cu dreptul noul an scolar!hee hee

| lavynika a răspuns:

Trec clasa a9a deci voi avea colegi noihappy. Sper sa fie cel mai frumos an.

| LucianGabriel a răspuns:

Hai sa nu ne strici tu vacanta, aducandu-ne aminte cat e de scurta si ca s-a dus aproape jumate din ea.

| allleeeee a răspuns:

Nici n-atrecut o luna si tu zici ca mai e putin?
Din cate stiu nu voi avea.
Trec a 6-a laughing
Vacanta mai lunga happy.

| Mony a răspuns:

Pai eu trec pe a9a, si o sa am si cativa colegi noi, si eu nu astept sa inceapa sc, as vreo o vacanta lunga,
si mie mi se pare ca i destul de scurta, trece repedesad

| zozolyyop a răspuns:

A 7a laughing debea astept sa inceapa scoala

| ladygaga_9914 a răspuns:

Putin? mai sunt vreo 2 luni si ceva...

| Anonimatttt explică:

Am vazut ca majoritatea spuneti ca de ce am zis ca mai e potin din vacanta.chiar mai e... a trecut deja o luna...nici nu stiu cand a trecut
parca ieri am luat vacanta
si cand ma gandesc sa acusica incepem scoala.
eu astept sa vad cum e in a7-a si sa-mi vad noii colegi.
ca am intels ca sunt cativa
si nu vreau sa va stric ziua spunand ca mai e putin din vacanta
am spus sa vad ce ziceti adica daca asteptati noul anwinking

| byutxa a răspuns:

Trec a 8 a si avand in vedere ca e ultimul an va fi super :-x` cred ca o sa am colegi noihappy. sincer astept sa inceapa sc.hee hee

| SweetCherry a răspuns:

Anul care vine sigur o sa fie greu.
Presupun ca o sa am colegi noi sad.
Trec clasa a 8.
Eu vreau vacanta mai lunga si da, vacanta este scurta crying.
Apropo ce clasa treci tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin? Eu nu vad ca tine.
Va fi... plin de surprize si geamuri sparte.
Clasa A X - a
Sunt multumita de vacanta...

| Bombo_8432 a răspuns:

Sallwinking pai trec a 8-a(colegii mei dc va parasesc?crying mai am doar un an cu voi sad ) si nu vreau sa stiu ce ma asteaptasad ( invatamantu din Romania, se schimba la fiecare luna laughing, oricum as vrea sa opresc timpu si sa am o vacanta care nu se va termina niciodata laughing cine doreste? bye byewinking