| amdr001 a întrebat:

Hey! scuzati categoria! care a fost cel mai de groaza film care l'ati vazut vreodata? eu am vazut foarte multe, insa nu prea ma sperii eu asa tare straight face ceva care chiar sa ma sperie... un film bun totusiwinking
multumesc! astept raspunsurile voastre, le voi viziona, iar cel care ma va speria cel mai tare, acela va fi castigatorul, si cel care a postat acel film, FUNDA!
multumesc!

6 răspunsuri:
| Jerrry a răspuns:

Un super film : Drag me to hell :d n-ai cum sa nu te sperii :d

| amdr001 explică (pentru Jerrry):

Mersi mult! ma uit in seara asta! si maine dau funda la care m'a speriat cel mai tarewinking mersi!

| Jerrry a răspuns (pentru amdr001):

Cu placere!:*

| ThatGirl19 a răspuns:

Hei :* eu sunt o fana infocata de filme horror love struck love struck si dupa o vreme nu m-am mai speriat nici eu asa cum ar fi normal... intr-o zi un prieten mi-a dat o provocare : '' Uita-te la el si daca nu te sperii sa imi zici elefant cat traiesti ''... M-am uitat si sincer am cam tremurat :-ss 2 nopti n-am mai dormit sad deci filmul se numeste '' Secretul camerei 6 '' Bafta :*

| amdr001 explică (pentru ThatGirl19):

O sa ma uit in seaara asta! mersi!

| ThatGirl19 a răspuns (pentru amdr001):

Na-i penttru ce happy!