| franka a întrebat:

Hey! stiti niste programe de editat poze in afara de photo scape si photoshop? [eventual sa nu fie prea complicate laughing]

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Din pacate, nu. dar photo scape si photoshop sunt destul de ok
hee hee

| DeyCj a răspuns:

Picture mamager de la office, Nero foto snap şi GIMP.Primele 2 ar trebui să le ai dacă ai instalat nero şi Microsoft office, şî mai este unul de la open office.org dar ăla îi mai mult pentru creere de logo-uri, ect; ceva asemănător cu coerlul; Open office draw îi zice.Sau mai poţi încerca image tunner dar mai mult pentru conversie de poze.