| Andreea_1983 a întrebat:

Ce programe de editat poze stiti in afara de photo scape si photo shine?

11 răspunsuri:
| Flory200 a răspuns:

BatchPhoto
DreamLight Photo Editor
Magic Photo
FramePhotoEditor
PaintNET
Photo Pos Pro
Photo!Editor
Photomania Deluxe
PhotoShine
Picasa
Tintii

Sper ca ti-am fost de folosbig grin

| lsgsfh a răspuns:

Photoinstrument

| PolaruV8 a răspuns:

Pai mai stiu inca cateva programe dar putin cam complicate exemplu Photo Shop, GIMP, sau poti incerca FunHouse e un programel mult mai usor de folosit. Sper ca ti-a fost de folos!

| klaudytza a răspuns:

Photoinstrument si il poti lua de aici :http://photoinstrument.com/

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Photoshop; photoinstrumental.Pa-pa:*

| MrCernea a răspuns:

Picassaaaaa; x

| xToxicObsession a răspuns:

PhotoShop, Picasa, Gimp, PhotoInstrument, Paint [ merge si cu el. ] Si uite un site : Pizap.com. happy

| Aleeeka a răspuns:

*Photo Instrument
*Picasa 3
*PhotoShop

Şi online:
www.picnik.com
www.pizap.com

| fluturealb a răspuns:

Photo instrument happy

| mettk84 a răspuns:

Ulead photo expres.insa e un trial.o sa iti trebuiasca cu cod de activare.eu asta fac acum incerc sa gasesc un cod.