| AnnaS98 a întrebat:

Hey, stiu ca uleiul de ricin accelereaza cresterea parului. merge daca inlocuiesc uleiul de ricin cu ulei de masline?

1 răspuns:
| FeelTheRainbow a răspuns:

Nu. uleiul de ricin se foloseste mai mult opentru genele rare, in loc de rimel, ca sa ti se indeseasca si sa aiba volum.
Eu zic sa lasi parul asa, pentru ca daca te dai cu oricefel de ulei, ti se va ingrasa mai des, si va arata mult mai rau.Parul oricum creste la fel si daca il dai si daca nu il dai cu ulei.