| CryShiAtat a întrebat:

Hey! Sunt curioasa cu privire la un lucru. Sunt in primul meu an de liceu si am observat ca aproape toate fetele au o experienta vasta in,,relatii". Sa nu mai spunem ca deja pentru ele sa intretina relatii sexuale este un lucru absolut normal, insa eu ma aflu la celalat capat al firului deoarece pana acuma nu am avut nici un prieten. Si ma intrebam daca acest lucru este ciudat. Si ca personalitate pot spune ca sunt diferita de celelalte iar acest lucru nu prea ma ajuta sa ma simt mai bine; asa ca poate ma veti ajuta voi big grin. Imi place sa invat insa nu sunt tocilara pur si simplu prind lectiile din clasa. Nu sunt innebunita dupa cumparaturi, sunt mai mult genul care staprin natura. Sunt intr-o maniera baietoasa insa port rochiii fuste etc. Nu imi place sa ma machiez de niciun fel deoarece nu simt ca este nevoia. Nu sunt o persoana fitoasa ci mai mult normala (Cel putin asa cred); imi place rock-ul; latina; pop etc., Pana si stilul pe care il au hainele mele este diferit. Spre exemplu am vazut fete care pentru a merge pana la supermarketul care se afla la vreo 10 minute de mers se gatesc ca si cum s-ar intalni cu Regina, gen o tona de machiaj cat mai mulate hainele si deja cred ca stiti povestea. eu spre deosebire merg in expadrile, o pereche de blugi normali si un hanorac XXXL+parul prins in coc facut in 3 secunde. Imi place sa joc fotbal, basket, handball, volei diferite sporturi+imi place sa fac voluntariat in timpul liber. Sunt genul de persoana careia ii place sa spuna verde in fata ce simte insa stie sa se abtina cand trebuie. Cu alte cuvinte credeti ca i-ar placea vreunui baiat de mine? si doar ca un adaos eu nu as vrea sa ma schimb pentru nimeni. E bine asta?

Răspuns Câştigător
| Criinna123a a răspuns:

Crede-mă, ești cel mai normal copil posibil! Eu, la 19 ani, văd copile care deja și-au început viața sexuala, și văd asta ca pe o laudă. 'Lucrurile ieftine atrag mulți clienți.' Tu ești o persoană prea scumpă, așa că așteaptă până vine un 'cumpărător'! Sper că ai înțeles, și nu o iei ca pe o insultă. kiss Mi-ar fi plăcut să te am ca prietenă.

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Tu esti cea in regula, nu colegele tale. Mai devreme sau mai tarziu, cel mai probabil vei gasi o persoana cu care sa fii pe aceeasi lungime de unda si cu care sa poti construi o relatie. Mai exista si persoane care nu sunt ca majoritatea si care nu fac tot ceea ce face ''turma'', deci cred ca poti sta linistita.

| ElenaSA a răspuns:

Esti o persoana normala care traieste in rimtul ei adolescenta. Fiecare face ce simte la ca este potrivit pentru el. Esti o persoana naturala, relaxata, care are un stil de viata sanatos. Ai rabdare sa cresti, sa te maturizezi si relatiile vor veni si ele si experienta se va acumula cu timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ti-ar fi pica pe curvele alea, care nu au nici 15 ani si au mai multe partide de sex ca Paris hilton, stai linitita fatuca hai, spre deosebire de alea, cand o sa ai un prieten "iubit" macar tu nu o sa fii un numar pe lista ci o fiinta umana cum ar trebui toate sa fie, dar nu sunt