| oOdeeaA a întrebat:

Hey! Sunt din Cluj. Mi-am cumparat recent o pereche de pantofi. Dar mai tarziu am realizat ca imi sar din picioare cu ciorapi lycra. Am aflat ca exista niste talpi speciale care nu lasa piciorul sa alunece. Unde pot gasi aceste talpi si la ce pret? Multumesc anticipathappy!

Răspuns Câştigător
| Lexus28 a răspuns:

Gasesti in catalogul Avon sau chiar la farmacie. Nu sunt foarte scumpe, poate 20, max 30 lei daca sunt din acelea din cauciuc ft subtire, dar rezistent. Banuiesc ca nu vrei unele pe care sa le arunci dupa prima utilizare. Cele de la Avon sunt chiar bune, dar trebuie sa te interesezi daca inca mai sunt in catalog.