| Rj a întrebat:

Mi-am cumparat recent niste sandale, dar problema e ca am piciorul lung si subtire si imi aluneca in fata si se vede destul de urat. Am auzit ca ar exista niste pernite care sa tina piciorul. Stiti unde as putea gasi? Online sau la ce magazine? Si cam cat ar costa? Sau daca stiti alte metode ca sa nu-mi mai alunece piciorul mi-ar fi de folos. Multumesc

2 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna,gasesti pernite in magazinul obor, sau in piata.eu am vazut ca erau in jur de 20 de leibig grin

| Florentina_7104 a răspuns:

Le poti comanda de la Avon.Le-am vazut in catalog dar nu stiu sincer cat costa vreo 10-20lei.Sper ca ti-am fost de ajutor!big grin