| Elial a întrebat:

Hey.Sunt din Petrosani. Catalin Botezatu vine Luni aici pentru preselectie sezonul 3 din next top model. Am tot ce imi trebuie pentru cerinte, in afara de varsta. Am 1.74m, 77-63-90,numai ca am 13 ani, pe care ii fac si pe ei in toamna, in septembrie. Are rost sa ma duc luni sau nu?

7 răspunsuri:
| MissDyDee a răspuns:

Ce sens are sa te duci daca nici 13 ani nu ai? nu o sa te ia nimeni in seama.din cate stiu eu trebuie' sa ai minim 16 ani pentru asta!

| Elial explică (pentru MissDyDee):

Trebuie sa ai minim 14 ani, si m-am uitat la preselectii pe net si una zicea ca are 13 ani..Acuma nu stiu daca a acceptat-o sau nu thinking

| MissDyDee a răspuns (pentru Elial):

Pai da mai dar tu nici 13 nu ai.straight face.

| Elial explică (pentru MissDyDee):

Si pentru. asta nu as putea sa incerc...adica ce as putea sa pierd?laughinglaughing

| MissDyDee a răspuns (pentru Elial):

De pierdut nu ai nimic dar te demoralizezi singura de la varsta asta..nu stiu eu nu as facea-o..plus ca lumea modei nu e chiar asa floare la ureche..ca sa ajungi sus trebuie sa deschizi picioarele mult! Ce faci e alegerea ta eu ti-am zis...am avut de 3 ori ocazia sa ma fac fotomodel..de 3 ori am fost recrutata si totusi nu am facut-o pentru ca stiu ca nu e ceva pentru care sa se merite!

| Elial explică (pentru MissDyDee):

Visul neu nu este chiar de fotomodel, dra m-am gandit ca daca s-a ivit ocazia, de ce sa nu incerc, ai si tu dreptate la faza cu ma demoralizez singura\, si sunt si sensibila, in privinta asta chiar o sa ma maio gandesc...

| dodogugu a răspuns:

Da