| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sunt in clasa a VIII a. M-am gândit să dau la liceul militar de la Câmpulung. Va rog să îmi spuneți cate ceva despre acest liceu.( Ce condiții sunt?,profesorii sunt răi?, ce probe sunt pentru admitere?). Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Eu cel putin am dat dar am picat cu cateva sutimi. La inceput am avut o parere negativa si asta datorita/multumita ratatilor de pe internet si forumistilor care nu am absolut nici o legatura care isi dau cu parerea de pe vremea cand erau bunicii lor si armata se facea ca la rusi. Pot afirma in cunostiinta de cauza avand prieteni dar care nu spun vrute si nevrute ca liceul militar e pentru mine cel mai bun liceu la care as fi putut accede. Conditiile din LM s-au schimbat semnificativ. Am fost acolo cand am dat probele am vazut camerele si conditiile de trai.
Este un liceu bun doar daca iti place acest domeniu daca nu iti place nu da.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii nu sunt rai daca esti copil bun si inveti, dimpotriva!