| Amy_1519 a întrebat:

Hey sunt noua aici si am o singura intrebare (deocamdata)Vreau sa dau la profilul stiinte ale naturii si as vrea sa imi spuneti ce fel de matematica se preda. Vreau sa imi spuneti in special daca e grea (sunt bunicica la mate dar nu cine stie ce )si daca stii cumva si ce fel de chimie sau fizica se preda mi-ati fi de mare ajutor. Multumesc anticipat (si dau si fundita )

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

M2...
e mai simpla fata de ce fac eu oh go on
eu fac M1 si este cea mai avansata
tu stai linistita ca nu e greu ce faceti la m2 happy
big grin
Funda? tongue

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

In primii doi ani M1.In ultimii M2.La bac se dau subiecte separate. Vrajeala, baga aia la matematica nu se mai uita de ce tip ewinking