| Mary2011 a întrebat:

Hey happy sunt pe Vodafone cand imi reincarc cartela cum pot transforma euro in minute la ce sun?

Răspuns Câştigător
| adry2001 a răspuns:

Da la *100# dai raspund cu unu adica promotiesi iti alegi de acolo o optiune. Daca scrie total5 inseamna ca optiunea costa 5 euro, daca total7 costa 7 euro si asa mai departe. Daca te ajuta cu ceva ti-o recomand pe cea total5. Funda?

| Mary2011 explică (pentru adry2001):

Vad ca cea de 5 euro thinking are si internett happy... ceva fara net nu e?

6 răspunsuri:
| adry2001 a răspuns:

Poti sa nu folosesti netu ca nu se intampla nimic

| Mary2011 explică (pentru adry2001):

Stiu laughing)

| adry2001 a răspuns (pentru Mary2011):

Da foarte amuzant.

| zwarasevski a răspuns:

*100#.>Funda?big grin

| Mary2011 explică (pentru zwarasevski):

Pai happy si dupa ce sun la *100# pe ce dau?happy