| LoveSunshine069 a întrebat:

Hey there! ^^
Cine poate sa-mi dea si mie o culegere online cu modele de subiecte de Evaluare nationala la Limba si literatura romana, chiar daca e de anul trecut? big grin
Gen cum e cea de la matematica.-90 de variante-
Vreau sa lucrez mult mai multe modele sa fiu sigura ca iau intre 9, 30 happy si 10 >[8- big grin]
Am tot incercat sa caut pe internet dar nu gasesc decat vreo 4-5 pe o gramada de site-uri sad
Help me, please! straight face
Funda + Voturi. puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| lulu5142 a răspuns:

Http://www.librarultau.ro/......re--i27637 uite genul asta de culegere o am si eu numai ca este de anul trecut daca esti din bucuresti si vrei sa tio dau sa faci modele asta e id-ul meu mykylyna_gaby

| LoveSunshine069 explică:

Da, stiu. dar nu voiam sa cumpar culegerea big grin
Voiam una cu teste online. adica nu culegere, mai bine zis multe variante straight face
Culegere am una dar m-am uitat in mare peste ea. si stiu sa rezolv subiectele sale. Mai vreau si altceva. straight face Multumesc oricum. si nu, nu sunt din Bucuresti.

| Denysa_3335 a răspuns:

Din cate am inteles ai gasit vreo 4-5... poti sa imi spui si mie pe ce site-uri...big grin