| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta cu niste variante de la Evaluare Nationala, special la mate... ca dau anul asta si nu stiu ce fel de subiecte, stiu ca mai e mult. Pe net nu prea gasesc decat de anul trecut. Si pentru cei ce au dat ajutati-ma cu niste idei, pareri. Help!

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

Intra pe site-ul asta http://www.mateinfo.ro/. Sunt acolo 2 culegeri numai cu variante. eu de pe ele am lucrat anul trecut pentru evaluare nationala. succes!

| anonim_4396 explică (pentru Alexalice10):

Mersi!smug

| anonim_4396 explică (pentru Alexalice10):

Si cat ai luat?

| Alexalice10 a răspuns (pentru anonim_4396):