| rebecutza99 a întrebat:

Hey there TPU. As avea nevoie de ajutorul vostru. Pe 7 mai o sa fie ziua mea de nastere ( pica luni).
1.Sa o fac vineri, ( inante de ziua mea), sau vinerea cealalta ( dupa ziua mea) Ma gandeam sa o fac vinerea deoarece nu o sa fie grija temelor sau altele.
2. Ziua fratelui meu e pe 15 mai, sa ne-o facem in aceeasi zi? de mentionat ca el face 17, iar eu 13, nu cred ca i-ar placea sa stea cu cei din generala.
3. Locuind la casa, ma gandeam sa o fac in curte. Ce tema as putea folosi? ( cand spuneti tema sa spuneti si ce mancaruri sau muzica adecvata), pentru ca vreau sa o decorez in functie de aceea tema.
4. As vrea sa invit o fata de la mine din clasa, dar nu vreau sa vina fratele ei, si nu vreau sa nu o invit, si nici sa o supar ca nu vine fratele ei... Ce sa fac? Nu vreau sa supar pe nimeni.
Dau funda pentru : Cele mai multe teme de party, un raspuns pentru intrebarile 4, 2, 1.

1 răspuns:
| DeeDee01 a răspuns:

1. Eu zic sa o faci inainte de ziua ta happy 2.Nu iti face ziua cu cea a fratelui tau, asta e parerea mea! 3. Ceva gen club, muzica tehno-house (gasesti pe net) happy, La masa ai putea face niste cocteiluri, burgeri combinati cu cartofi prajiti ceva care iti place tie mult love struck 4.Eu zic ca daca chiar vrei ca acea fata sa vina, eu zic sa il inviti si pe fratele ei... Fundaa? love struck big grin