| cristina_4754 a întrebat:

Buna TPUhappy
Am si eu nevoie de ajutorul vostru(mai ales al gospodinelortongue)
Ziua mea cade in saptamana Mare si as vrea sa invit cateva prietene.Va rog sa imi spuneti si mie niste mancaruri mai speciale de post, ceva desert sau stiu eu.
Imi cer scuze daca intrebarea mea e banala.
FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| coolestpageer a răspuns:

Este foarte simplu...mancarea lui Jamie Oliver e super aspectoasa si sigur nu a mai vazut-o vreuna din prietenele tale...alege ceva cu stil gen salata de mare(nu sunt foarte scumpe preparatele)oricum sigur vei impresionabig grin