| Ruššelle a întrebat:

Hey.Știe cineva dacă sunt metode pentru a câștiga gratis un iphone? mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

Salut! Uite raspunsul:
-Nu prea cred doar daca sunt facute giveaways de pe ceva canal de Youtube/website. + Din punct de vedere matematic la 20 de persoane ai sanse de doar 5% sa pici tu. Iar cu cat creste cu atat scade probabilitatea.
-Dar ca sa ai trebuie sa il cumperi.

P.S:Normal nimeni nu da pe gratis un iphone care costa cateva sute de euro si peste. Daca vezi ad pe internet cu asa ceva e cel mai probabil o escrocherie pentru ati fura banii prin introducerea datelor tale bancare intr-un server.Asa propietarul le poate accesa oricand de pe orice calculator.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu exisat nicio asemenea metoda. Toate acele asa-zise concursuri de pe Facebook sunt neadevarate. Ca sa "castigi" un Iphone, trebuie sa muncesti, sa strangi banii necesari si sa-l cumperi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Va da aripi rahatul ala de iphone sau de ce sunteti asa de disperati dupa el?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tot pe cerșetorie sunt românii, si daca ar exista un site care ar da gratis i ti zic eu ca sunt altii care ar afla inaintea noastră, asa ca stai linistit/ă si pune banii la ciorap vreo 20 de ani si o sa i ti i ei si iphone, ca si cu iphone sau fara tot asa de bine o duci.sau rau.

| OldSoul a răspuns:

Da, uita-te daca a mai facut Andra ceva concursuri pe Facebook!
Partikip!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,il furi.

| Innsbruck a răspuns:

Ai mai multe sanse sa devii presedintele Romaniei

| Laura78 a răspuns:

Nu ai sanse, chiar daca ai fi, asa ca pregateste banii sa-l cumperi.