| Criss_1252 a întrebat:

Care este mai bun? iPhone 6s sau iPhone SE? Dacă ați avea și o explicație as fi recunoscător! Mulțumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el, pentru internet video, editare, jocuri mai bun este 6s doar din cauza pentru ca este mai mare.

IPhone SE este capabil de performantele unui iPhone 6s, doar ca el este intr-un corp de 5s. De obicei iPhone SE este preferat de cei care vor un telefon bun cu design clasic. Cei care vor un telefon mai mare si mai modern prefera iPhone 6s.