| sεcяεт a întrebat:

Hey! :* Tipul de care mie imi place a incercat sa ma sarute :-ss dar eu nu stiu sa sarut straight face Pana acum nu am incercat, stiu ca suna ciudat dar cand un baiat se apropie de mine si vrea sa ma sarute simt un gol imens in stomac si parca m-i se face pielea de gaina [ specific ca atunci cand ma pupa pe buze nu patesc nimic ]. Sa il las sa ma sarute si asa voi invata? Va veni totul de la sine? ( adica pana acum am avut numai iubiti intelegatori care nu m-au sarutat ). Va rog mult dati-mi un sfat. Funditaa :*

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

Hei,Hei,Hei! Draga mea sεcяεт, lasa-l sa te sarute numai asa poti invata. Lasa-te purata de val si apropiete de buzele lui. Nu te vei mai putea opri (asa mi s-a intamplat miehee hee )Mult succes draguto! Si sa iti notezi data in care te-ai sarutat prima data in jurnal sau pe un calendar laughing vei avea o amintirea placuta si de neuitat. Byee!

8 răspunsuri:
| laAAal a răspuns:

Buna! pai daca zici ca esti timida in chestia asta eu zic sa il lasi pe el sa faca primul pas si pe urma vei vedea ca nu mai ai emotii sau sa fii timida

| inimioarata a răspuns:

Nu iti face griji, lasa-l sa te sarute pentru ca totul vine de la sine nu trebuie sa stii nimic happy

| sεcяεт explică:

@Deny : Am 14 ani si ceva happy

| sεcяεт explică:

Madalush : Scuze, am dat deja funditaaa straight face Dar iti multumesc mult de raspuns. Sper sa functioneze. Multumesc frumos :*

| madalush97 a răspuns:

Au...Sa stii ca e firesc.Toate simtim la fel la inceput, dar daca o sa incerci ai sa vezi ca este ca mersul pe bicicleta: ai o oarecare retinere la inceput, dar la un moment dat simti o frustrare mare ca vei fi nevoita sa o faci si nu vei fi pregatita.Fii linistita, nu este un sfarsit de lume, nimeni nu s-a nascut invatat. Dar asta e usor.Prima oara fa-o in joaca, lasa-te sarutata.Zii ceva de genu: " -Sa te vad ce poti!" si pune mainele in san in semn ca tu nu vei face nimic si-l vei lasa pe el sa se descurce.Te asigur ca va fi o provocare pentru el, va fi ceva nou si va incerca sa o faca cat mai bine.La sfarsit ca sa nu para ca nu participi cu nimic musca-l de buza de sus, mangaie-l pe gat, intr-un cuvant joaca-te.Asa ai sa inveti cu ajutorul lui si a doua oara o poti face chiar tu...Totusi, eu ti-as recomanda, daca tot n-ai facut acest pas pana acum, nu-l face decat daca simti ca el e cineva special si ca exista ceva chimie intre voi.Nu-ti oferi buzele tuturor celor care te fluiera pe strada. Sper sa-ti fi fost de ajutor. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| ionutz_7767 a răspuns:

Mie cam greu sa iti citesc tie intrebarea daca o scriai mai scurta iti raspundeam sorry
big grin

| aripioara a răspuns:

Hey sεcяεт ` =x
aceeasi pr0blema o am si eu I don't want to see `!
nu stiu ce sa fac thinking
lasa-mi un msj cu id-ul tau love struck!
te puuup `=x