| floryy23 a întrebat:

a venit vacanta de vara si ma plictisesc foarte tare imi puteti da idei de ce sa fac? Cu prietenele mele nu pot sa ies de cat de la ora 17-18 pentru ca nu ma lasa parintii fiindca soarelel e prea puternic

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Iti poti chema prietenele acasa sau sa mergi tu la ele. Poti sa citesti o carte, sa faci un puzzle, sa te joci pe calculator.
Te poti inspira de aici: https://ro.pinterest.com/......arch/pins/

| Anonimul1h a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te distrezi! apoi poți cici o carte, sa stai pe telefon, ajut-o la mâncare pe mama ta, daca stai la tara și și un iaz du-te la el, plimbare cu câinele daca ai, mergi cu mama ta la cumpărături și dacă ești la țară cu tatăl tău pe deal! sper că te-am ajutat! Funda