| Zambilicii12 a întrebat:

Dupa cum stiti a venit vacanta de vara!
Dati-mi niste idei cam ce as putea sa fac vacanta asta!
Eu as vrea sa stau cu prietenul meu,dar parintii mei nu stiu ca eu am iubit, fiindca ei nu sunt de acord!
Deci ce as putea face toata vacanta ca sa nu ma mai plictisesc?
FUNDA pentru cel mai folositor raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bibi518 a răspuns:

Da ce, trebuie sa stie parintii tai cu tu te intalnesti cu prietenul tau? zi-le ca mergi in oras cu prietenele si tu de fapt te intalnesti cu el.
Ti-as propune ceva :
Sa mergi undeva cu prietenii tai, in natura si sa faceti ce vreti acolo, nu va vede nimeni happy important este sa va distrati si nu uita ca trebuie sa cumparati cat mai multa mancare nesanatoasa:chipsuri, ciocolata, suc, energizante etc. as pune bere si votka dar ai 14 ani deci trebuie sa mai astepti pana sa bei happy

2 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Nu stim exact ce varsta ai, dar banuiesc ca esti minor/a. Poti face un sport, sa citesti, sa te uiti la filme, sa faci voluntariat si daca ai posibilitate financiara sa calatoresti cat mai mult. Multa bafta!