| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU
Acu o saptamana am fost intr-un club pe care il frecventez des, e un club select, cu oamneni seriosi din care cativa imi sunt prieteni in fine...
Patronul de la acel club m-a intrebat dac vreau sa fiu animatoarehee hee sambata...pe loc am refuzat si i-am explicat cum sta treaba dar a insistat si mi-a dat o carte de vizita si mi-a cerut nr dar nu am vrut sa il dau... a zis ok cand te hotarasti sa ma suni.
Mi-ar placea intr-un fel, imi place sa dansez dar unii au o conceptie proasta desprea animatoare.
As vrea sa va spuneti si voi parereabig grin

Răspuns Câştigător
| MariaO a răspuns:

Sunt mai multe lucruri de care depinde raspunsul:
1) varsta ta;
2) sa fii foarte sigura ca jobul este serios;
Daca ai nevoie de bani ese in regula sa faci asta o data pe saptamana, insa trebuie sa te intrebi daca nu cumva parerea celor din jur, despre tine se va schimba. Eu sugerez sa discuti cu parintii si iubitul (daca este cazul). Sper sa faci alegerea potrivita! big grin

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

" pe loc am refuzat"!--- BRAVO! ---daca ai arunca si cartea de vizita ar fi si mai bine! Acel "imi place sa dansez" poate fi satisfacut si pus in valoare in multe alte contexte care nu te "amprenteaza " iremediabil pentru viitor.

| Alisstor a răspuns:

Ok, deci chiar foarte multi au o parere proasta despre animatoare, dar daca tie ti-ar placea sa incerci, de ce nu? Doar nu poti fi considerata animatoare serioasa dupa o singura seara. Incerci si daca iti place, vezi ce va urma...

| ChristineW a răspuns:

Este un job, nu o crima. Eu cred ca ar trebui sa aceptii deoarece iti place sa dansezii.

| wastingmytime a răspuns:

Eu zic sa nu accepti.gandeste-te la avantaje si dezavantaje. o sa-ti dai seama ca daca accepti o sa te distrezi pe moment, dar o sa regreti o viata intreaga.

| ILoveRockelle75 a răspuns:

Eu zic ca da
happy
e o idee buna!hee hee
bafta! \m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa o faci big grin Succes! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se spune ca animatoarele sunt doar niste curve, iar in general baietii/barbatii se duc acolo pentru a agata una pentru o noapte.happy
ai grija, nu te baga.
Ce varsta ai?
Pari adolescenta!