| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! am si eu o intrebare la care vreau sa imi raspundeti sincer. ce parere aveti despre postul de animatoare intr-un club de noapte. am gasit un club al carui patron ofera 2000 de euro unei animatoare care trebuie sa danseze 7 ore pe noapte imbracata decent. am presupus ca acesti bani se dau pentru ca munca reprezinta un efort enorm. omu pare serios, ofera carte de munca si mi-a explicat ca este decent si moral dar vreau sa aflu si parerea voastra

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca e numai atat, e bine. Numai sa nu te puna sa faci altceva. Ai grija. Spune la cati mai multi prieteni unde te duci si ce faci.