| PrEtTyAnGeL a întrebat:

am 13 ani si m nevoi de un medicament de la farmacie fara ca parinti sa stie,daca sunt minora si nu am reteta pot sa cumpar un produs?(exemplu:algocalmin, propolis)dau funda:*

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Medicamentele care se elibsereaza fara reteta poti sa le cumperi

| Radu284 a răspuns:

Teoretic poti sa cumperi aproape orice la orice varsta, mai ales daca stii cum sa vorbesti.

| DarkAngelz a răspuns:

Bineinteles dar doar daca cumperi medicamente normalle si nu alte prostii legate de sexualitate, lucruri normale

| cristinutzaa9927 a răspuns:

Da poti sa cumperi si fara retete si daca esti minora.