| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 62 inaltime si 50kg, insa sunt putin plinuta(am burta). Ce exercitii pentru abdomen si nu numai as putea sa fac tinand cont ca sunt fata si nu vreau sa imi dezvolt masa musculara?

2 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

De ce nu vrei sa iti dezvolti masa musculara? straight face

In fine, daca nu vrei masa musculara poti doar sa alergi cat mai mult.

| selysol a răspuns:

Pai toate exercitile iti dezvolta masa muscularastraight face daca vrei sa ai un abdomen plat bea multa apa si fa abdomene cate poti tu dimineata si seara si nu exagera cu mancarurile grase evita-le pe cat posibil manaca intre mese mar sau ori ce alte fructe si legume la mine a functionat cu abdomenele si nu se vede nici-un patratel laughing e perfect plat poti sa cauti niste exericitii (pentru femei) pe google ca sa le faci acasa eu de acolo am mai luat niste exercitii pentru abdomen multa baftawinking