| lexu23 a întrebat:

Fac de ceva timp exercitii pentru abdomen dar nu se vede nimic de stratul de grasime de pe burta. Ce-as putea face sa-l inlatur? Fac sala dar doar pentru masa musculara dar din cand in cand si putin cardio. Ce exercitii as putea face in afara de alergat si ce ar trebui sa mananc si ce nu pentru a slabi? Am 1, 65, 14 ani si 50kg. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Fedaskyn a răspuns:

Nu trebuie să mănânci grăsimi, prăjeli, dulciuri fast-fooduri (nu mânca nici făinoase dacă ești mai grăsuț adică cartofi, paste etc)
Pentru abdomen:
1. Diferite feluri de abdomene
2. Plank (scândura)
3. Cobre
4. Superman (pentru spate)

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Nu mai consuma grasimi, prajeli, dulciuri.