| Bogdanexo a întrebat:

am 14 ani si as vrea sa imi dati si mie o idee cum sa fac bani, sau o modalitate! in afara sa cer de la parinti sau de la rudelaughing! dau funda. mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

La lucru in timpul weekend-ului.

| ade291 a răspuns:

La varsta ta, nu prea te poti angaja, asa ca poti incerca prin alte metode, cum ar fi sa plimbi cainele veciniului, sa ajuti vecinii la cumparaturi etc thinking poate strangi cativa bani.
Dar mai bine, te-ai duce la scoala sa inveti si poate peste cativa ani vei reusi sa faci bani.