| Cosmin2431 a întrebat:

am 2 probleme:
1)Deci in vara e o trabara la mare cu scoala si parintii ma lasa dar eu ns daca sa merg ca mi frica de paianjeni de mor sfaturi?
2)Ieri ne-a adus nota de la teza la romana am luat 7, 30 dar de exemplu la ex 1 unde zicea sa scriem ns de cuv din familia lexicala a cuv a auzi am scris 4 cuv 2 le-a taiat si nu era puncaj si la un alt ex zicea sa scriem 2 subst in Nominativ am scris si era din greeala sa scriu 3 am scris primele 2 litere si n am scris si mi-a aiat cuv ala si fara puntaj asa a fost la vreo 2-3 ex

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

1. Ce te face sa crezi ca la mare sunt asa multi paianjeni?
2. Cel mai bine stie profesorul care te-a evaluat. Pe el trebuia sa-l intrebi si sa lamuriti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

1. da ce te duci in jungla sau?