| Sweety14 a întrebat:

am aparut eu din nou cu o intrebare este un baiat mai mare care ma place dar se gindeste doar la sex. Uite eu am 15 ani chiar daca nu arat de 15 nu vreau sa-mi pierd virginitatea serios el nu crede ca sint virgina. Cum as putea sa-i dovedesc acest lucru e mai mare ca mine are 18.
Si asa mai este un baiat care ma place se vede dar eu nu sint atrasa de el.
Si inca un baiat care ma place, e dragut. Ascultati cam asa eu am 1.60 si 54 kg oricum mulțumesc TPU ptu sfaturi, am slabit. Asa primul baiat are 18 ani si 1.85 cred
Al doilea 17 si 1.65
Si al treilea 16 1.63 cam asa, voi cum credeti, ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la un control medical si adu-i dovada. Daca insista inseamna ca are alte ganduri. Atunci lasa-l. Inseamna ca-i si prost. Explicai si faptul ca la 15 ani esti minora si nu vrei sa-l bagi in puscarie.

4 răspunsuri:
| DoK a răspuns:

Stiii nu facea asa prostiie, daca iti iubesti prietenul fiii cu el, nu te uita la altii. E clar ca vrea sex. El are 18, dar explica-i sa mai astepte. Dar daca te uiti la toti care spun ca te plac apoi sa e clar de ce el nu te crede ca esti virgina. Problema nu e sa faci sex cu el sau nu - problema este ca tu nu-l iubesti asta este (dupa ce o sa facetsi acest lucru o sa va despartsitsi).

| RAY a răspuns:

La ani lor ce sa vrea altceva? normal ca vor sex si tu la varsta ta isi plac baieti frumosi, alege ala frumos care te atrage mai mult,faza cu sexul e normal asa ceva, ce sa vrea un copil la anii aia nunta, copii, habar nu are de ce exista numa cs au in creiere si sex majoritatea rar un baiat matur cu capu pe umeri, tu te crezi mireasa la 15 ani? iubirea o fi e frumosa dar noi barbati avem si penis ala gandeste pentru noi de multe ori, noi vorbim cu o fata pentru sex ce naiba ca nu va decteam sufletul

| visulmeu a răspuns:

Al doilea, dar mai vorbeste cu el, acordai atentia ta, vorbeste frumos cu el, mai trimite-i un pupic. Iar pe primul baga-l in ma-sa, un dobitoc!

| Sweety14 explică:

Mai mult ca precis