| mulinobianco a întrebat:

Vorbesc cu un baiat destul de dragut, am inteles ca ii place de mine, mie de el imi place doar cum gindeste, imi place ca e destept dar infatisarea nu prea.si vorbim noi seara pe net. ii zic spre exemplu "am inteles" iar el raspunde "ei...serios? :O " ( spune in gluma ) ce pot sai raspund eu mai bine la aceasta replica? fundita love struck

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

"nu. doar glumeam "
"tu ce zici?"
" nu "
" nu stiu. zic si eu asa whistling "

| Just4FunHD a răspuns:

"Nu. te-am mintit!"
Cat despre infatisare...sincer nu conteaza. Daca il inveti sa aiba putin grija de el totul va fi bine tongue. Conteaza doar cat de mult te iubeste si cum iti arata asta, insa daca te simti bine in preajma lui e clar ca si tu ti la el si poate iesi ceva frumos. Bafta si o poveste cat mai frumoasa sa aveti!

Răspuns utilizator avertizat
| ARSSS a răspuns:

U spui : am inteles, el spune: ei...serios?:O si u poti spune: nu, ziceam doar sa fii fericit sau nu, ziceam doar din politetze tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriosbig grin

| andreea_5269 a răspuns:

Nu conteaza mereu infatisarea fizic... e o gluma normal si ar trebui sa intri si u in joc... e imp sa faci ce-ti sp inima