| Ionutz a întrebat:

am descarcat Microsoft Office Word etc. 2007 l-am instalat si cand intru in word imi apare Microsoft Office Activl imi ation Wizard si daca dau candcemerge dar numa cat pot sa scriu simplu fara sa adaug img si altele. Cum fac sa mearga normal?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sa-i pui o licenta! si dupa aceea merge normal! Baga licenta asta
HBC66-D6YR7-CRP7H-T8VP4-99PMW
si daca nu merge lasa-mi un pm sa-ti dau alta aplicatie! Bafta!

| anca118 a răspuns (pentru neluL):

Am aceiasi probleme si nu merge imi poti da alta licenta?

| neluL a răspuns (pentru anca118):

Pai nu stiu ce OFFICE ai, in primul rand! Ce model si din ce an?