| Anonima6754 a întrebat:

Hey TPUhappy am inceput sa plac un baiat, iar el si-a dat seama, dar i-am spus si eu...ne-am tot comportat de parca am fi impreuna si la un moment dat mi-a propus sa fim si eu i-am zis ca mai am nevoie de timp caci nu mai pot avea incredere asa usor din cauza ultimei relatii, dar am continuat sa ne comportam ca un cuplu pana sa apara o fata de care s-a indragostit, iar acum din senin e cu ea fix cand eram gata sa fiu cu el. Ma simt foarte vinovata ca n-am acceptat atunci sa fiu cu el si totusi inca am o speranta ca se va intoarce deoarece si astazi s-a comportat de parca m-ar placea si el, dar seara cand am vorbit...mi-a recunoscut ca simte ceva pentru fata aia..Va rog ajutati-ma cu o parere

1 răspuns:
| KR0N5TADT a răspuns:

Nu este singurul băiat de pe planetă. Sigur sunt și alții mai atrăgători decât el. Lumea asta este atât de mare... atât de mare... happy