| Klaassy a întrebat:

am incercat sa instalez sims3 dar de fiecare data imi apare ceva ( error) si asa a facut de fiecare data...sau cand incerc sa descarc ceva pe el imi spune ca am nevoie de o extensie.si aia se incarca pana la 100% s apoi imi da eroare ~x[ ceva sfaturi?

1 răspuns:
| xilovevampirex a răspuns:

Aoleuuuuu =]]
Am facut si eu aceeasi prostie =]]
Ai nevoie de jocul original nu expansion packs.

Ala Care e expansion packs e de fapt o aplicare la joc, adiq e un fel de hain mai multe in plus adiq mai dragute la fel si mobila si toate cele din joc.

Daca ai cumparat jocul cu expension pack ai facut o maree gresealaa sad. Deci cumpara jocul pe care scrie doar sims 3 big grin