| xcandyoyo a întrebat:

HEY,TPU! ..am nevoide de o melodie urgent! si nu o gasesc deloc. Asta este melodia: http://www.youtube.com/watch?v=5tLMhOQl4DI va rog ajutati-ma este urgent ..sau daca are cineva youtube convertor sa-mi faca melodia si sa mi-o faca... cine a reusit sa-mi de id-ul si vb ce mess. Va roggggg!

3 răspunsuri:
| Raul_Frank_1959 a răspuns:

Incearca sa cauti in descriere numele melodiei sau cere date pentru. a putea vorbi cu cel ce a postat videoul poate ca el stie melodia happy bft!

| xcandyoyo explică (pentru Raul_Frank_1959):

Cel care a postat vide-ul nici nu-l cunosc...

| Raul_Frank_1959 a răspuns (pentru xcandyoyo):

Nu trebuie sal cunsotiwinking doar il intrebi cum se numeste melodia in + cel mai probabil e englez sper ca ai 10 l ENGLEZa o raised eyebrows cei greu?, sau daca nu descarca melodia asa ca nu conteaza cine o canta poti sa o ascultila nesfarsit