| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. A inceput sa imi placa de o prietena,stiu pare ceva normal,dar eu cu ea vorbim ca si cu un baiat,ne permitam cam orice (ma refer la glume).Ea stie ca o cam plac,dar nu stiu ce sa fac,nu sunt asa in general cu fetele,dar ea e diferita,parca mi-e cam rusine sa ii zic. Nu stiu ce sa fac, sper sa ma puteti ajuta voi cu un sfat....imi place mult de ea sad... Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Stii si tu ce trebuie sa faci. O iei si o intrebi. Ce sa fac? Te plac mai mult decat credeam. As incerca sa ma gandesc la mai mult, dar daca nu vei fi de acord, s-ar putea sa se strice prietenia noastra. Si nici asta nu vreau.

Pe bune... Tu ce ai face in locul meu?

Si las-o pe ea sa serveasca raspunsul.

1 răspuns:
| angemon500 a răspuns:

Ii spui ca o placi nu fi timid cum sunt eu(si am multe de pierdut)