| biancarebeca a întrebat:

Hey TPU!
Am nevoie urgent de ajutor! chiar nu stiu ce ar trebui sa fac!
Am de explicat pe maine la romana alegoria dintre moarte-nunta de la balada Miorita!
Va rog mult!
Primul raspuns corect fuundaa! :*

3 răspunsuri:
| biancarebeca explică:

Nu este asa de usor precum pare! Profa mea e foarte pretentioasa. Daca nu scrii cum vrea ea iti scade la nota. eu nu stiu ce are ea in minte laughing

| lariopris a răspuns:

Pai, invata. happy nai nimic de facut greu... straight face de ce spui pe TPU asta? Oricum oricine iti spunea ca Trebuie doar sa inveti... nu-i mare branza

| Catalyn_Andrey_1994 a răspuns:

Daca nu stii ce sa faci de unde stii care e primul raspuns corect?laughing