| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare...
Am 15 ani si sunt clasa a8-a,iar colegii mei au 13, 14 ani.
Faza e ca majoritatea sunt mai inalti ca mine, pana si cmbp sunt mai inalti ca mine.
K pana acum n-am bagat de seama asta dar acum cateva zile m-am uitat la o poza de acum 2 ani...si ei erau mai mici ca mine.
Chiar mi-a spus un baiat ca inainte eram mai inalt ca el,iar acum suntem la aceeasi statura.
In general nu aveam nimic cu inaltimea, nu prea imi pasa dar problema e ca sunt si cu 1 an mai mare ca ei...
No si intrebarea:Ce sa fac ca sa ma inalt?(app am 1, 65)

1 răspuns:
| Danilet_Anca_1975 a răspuns:

Joaca basket. in ce scoala esti?