| emitzu150 a întrebat:

am o intrebare pentru toti. Cum e mai indicat intr-o relatie sa faca baiatul primul pas sau fata?

Răspuns Câştigător
| Amy98Amysor a răspuns:

Depinde,cine vrea.Dar normal baiatul ar trebui sa faca primul pas.Insa daca el nu vrea poate si fata sa faca primul pas, numai ca asta inseamna ca baiatul nu are acel curaj care il au toti baieti.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza cine face primul pas, important e sa se realizeze acel pas sau totul e un joc de papusi.

| Emena a răspuns:

Nu conteaza cine face primul pas, numai sa-l faca.Bineinteles ca fetelor le place ca baiatul sa faca primul pas.

| heartslow a răspuns:

Normal ca baiatu, fundita?

| EcstasyW a răspuns:

Baiatul iti dai seama

| Christy448 a răspuns:

Pai nu este o anumita regula... Tu faci ce simti, daca ea te place o sa-ti raspunda cu ceea ce iti doresti tuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De preferat baiatulthinking dar daca e mai timid si fata poate face asta, depinde de la relatie la relatie!