| andreea_9867 a întrebat:

Intr-o relatie cine trebuie sa faca primul pas fata sau baiatul? funda daca primesc 10 raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Barbiiie95 a răspuns:

Ok,daca primesti 10 raspunsuri dai funda, funda merge data doar unei singure persoane.In fine.
Normal baiatul face primul pas intr-o relatie, dar mai sunt baieti timizi care nu fac acest lucru si fata e nevoita sa faca pasul acesta, depinde de situatie.Multa bafta.

17 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

De cele mai multe ori fetele uni baietii sunt prea timizi.

| bby a răspuns:

De obicei baiatul love struck dar si fetele mai fac primul pas deoarece baietii sunt cam timizibatting eyelashes dar depinde cel mai mult de situatie happy daca baiatul o place mult pe fata fi sigura ca el va face primul pas kiss

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Pai normal ar fi ca baiatul sa faca primul pas doar e baiat. Dar in ziua de azi daca fata nu face primul pas baiatul nimic laughing. Depinde de personalitatea baiatului si a fetei. Daca baiatul e timid fata ar trebui sa faca primul pas daca e invers atunci baiatul happy. Sper ca te-am ajutat.pa, pa:*happy

| Aanyaa a răspuns:

Eu stiam ca baietii dar la mine nu se aplica astalaughing cand m-am combinat cu prietenul meu eu am facut primul pas, mai in gluma mai in serioslaughing

| Angelofdarkness862 a răspuns:

@ZoOzOLe ai dreptaterolling on the floor bine ai zis-o rolling on the floor

| alinnephilim a răspuns:

Eu sunt baiat. In viata mea nu o sa mai fac eu prostia sa intreb o fata daca nu o iubesc cu adevarat. Daca fata e de treaba si stie ce vrea de la viata eu zic ca baiatul ar trebui sa faca primul pas. Daca fata e pusa pe distractie eu zic ca baiatul ar trebui sa o faca pe ea sa faca primul pas si el sa para dezinteresat si sa nu o ia in serios, doar joaca happy scuze sunt foarte nervos din cauza unei persoane

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana_8797 a răspuns:

Intr-o relatie nu conteaza cine face primul pas atata timp cat il face bine

| ZoOzOLe a răspuns:

Baiatul...da daca te lasi pana se gandeste el, trec anii

| AnonimEsteEu a răspuns:

Normal baiatul trebuie sa faca primul pas intr-o relatie.

| Mirela14 a răspuns:

Depinde cine este mai indraznet

| raluca1111 a răspuns:

Parerea mea este ca depinde de situatie.
In functie de anumite criterii cel care ar trebui sa faca primul pas este baiatul .dar.si fata ar putea sa fie in locul lui.

| portocala225 a răspuns:

E mai bine sa astepti sa faca baiatul primul` pas!happy

Altfel vede ca iti pasa...si isi bate joc!winking

Pwpici:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par total aiurea aceste princiipi, cum ca baiatu trebuie sa faca primul pas. Nu stiu, eu nu prea respect regula asta laughing.
Nu am atata rabdare.

| bubultzz a răspuns:

De pinde se voi :-P daca tu esti mai indrazneata poti sa faci si tu primul pas thinking Dar normal ar fi sa faca asta baiatul`...depinde dupa o discutie cu el iti dai seama ca este timid ai putea sa incepi tu prin a vorbi mai mult cu el si toate asteahee hee nu este ceva rau in a face tu primul pas important [-x sper sa va descurcati!`Multa Bafta!` > :d

| IonaAna08 a răspuns:

Baiatul

| elena09 a răspuns:

De obicei baietii fac primul pas.si mie asa mi se pare normal...acuma depinde si de fata daca e mai "indrazneata".:*