| XxPufosheniaXx a întrebat:

Hey TPU...
Am o problema...sunt in clasa a 7a, si am o problema cu cosurile. Imi apar multe in ultimul timp si nu stiu ce sa ma fac cu ele!
eu sunt cea mai mica din clasa si nici unul din colegii mei nu au acesta problema!
Voi ce credeti? ...Sunt eu mai diferita? sau ce?

Răspuns Câştigător
| fuckeveryone a răspuns:

La varsta pubertatii asa se intampla. Atat felete cat si baietii incep sa se dezvolte. Iar asta are niste consecinte. Fetelor le apar cosurile care sunt un fel de ''averstisment'' ca dupa o perioada va urma sa le vina ciclul happy. Nu te speria! La inceput probabil vei fi panicata si ingrijorata dar sa stii ca o data cu tipul te vei obisnui cu ideea.
Fie ca mai devreme sau mai tarziu, toti trecem la un moment dat prin aceata perioada, care sincera sa fiu pentru mine a fost una deprimanta si ingrozitoare. Sper ca pentru tine sa nu fie la fel big grin