| deathnote001 a întrebat:

am ochii pe galbeni in unele zone pe albul ochiului, si vad niste firicele transparente si vad in ceata de la distanta, tin sa mentionez ca stau mult pe Leptop, am stat, dar l-am mai lasat, ce as putea sa fac sa imi recapat vederea la normal? vad nu stiu, niste firicele transparente, 2 linii curbate ceva de genu, picaturi de ochi? ceva va rog nu vreau sa port ochelari

3 răspunsuri:
| strutulik02 a răspuns:

Un control oftalmologic.doar medicul iti poate spune daca necesiti ochelari. insa iti poate da niste picaturi de ochi si sa nu necesiti o pereche de ochelari

| deathnote001 explică (pentru strutulik02):

Deci sa merg la medic?

| strutulik02 a răspuns:

Cel mai binewinking aici pot fiecare sa isi dea cu parerea si sa spuna sa faci una sau alta.doar ca un medic oftalmolog iti poate da niste picaturi de ochi si sa iti reglezi tot. poti de altfel sa iti cumperi visine. este pentru albirea ochilorwinking cei mai multi il folosesc dupa ce isi dau filme laughing) dar este pentru albirea ochilor.si costa undeva la 15 lei la farmacie. multa sanatate