| LoLFuNKyPooF a întrebat:

am problema m-am comb cu un baiat si toti zic ca e urat si eu nu stiu ce sa mai fac ma simt prost si ma aduce intr-o stare proasta ce ar trebui sa fac sai ascult? si tot imi reproseaza ca nul cunosc si ca cine stie va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

COnteaza sufletul lui nu aspectul, daca tu il placi cu adevarat n-ar trebui sa te faca sa te simti prost ce spun altii despre el, e parerea lor, si de fapt pareea ta conteaza, daca tu chiar tii la el si pe tine nu te deranjeaza aspectul lui, atunci numai asculta de toate barfitoarele care poate vor sa te faca sa te desparti de el doar ca sa inceapa ele o relatie cu el, te-ai gandit vreodata la asta? Sigur ca nuhappy, deci lasa-le in paceoh go on

3 răspunsuri:
| d3nisa202 a răspuns:

PAi daca uh il placi/iubesti si el la fel nu conteaza ce zic ceilalti. Poate ceilalti sunt invidiosi! Conteaza ce crezi uh despre el! Stiuh cum te simtisad,dar daca comunici cu el, razi cu el, te intelegi bine cu el atunci nu trebuie sa-ti pese ce zic ceilalti!:*:XBAFTA

| SexyBunny a răspuns:

Nu ar trebui sa ii asculti pe aia care zic ca e urat etc. Daca tie iti place de el nu ar trebui sa iti pese de ce zic altii. Si daca tie ti se pare ca nu il cunosti. Vorbeste cu el sa aflii mai multe despre el. Sper ca te-am ajutat! Succes! :*. Funda? big grin :*

| LERA_7476 a răspuns:

Cit de frumos e un baiat conteaza 20%, trebuie sa tii cont mai mult de interiorul lui,cit e de sincer, atent, cum se comporta cu tine. i-a in consideratie sfaturile celor care te iubesc cu adevarat si nu cei care doar te invidiaza. esti la virsta incercarilor si o experienta in plus nu strica happy