| Nadia200 a întrebat:

am si eu o intrebare, am un calculator nou si nu pot intra pe facebook, nu ma pot uita la videoclipuri, nu ma pot juca jocuri, pentru ca imi zice sa descarc Flash Player, iar eu nu stiu cum. Va rog ajutati-ma, explicati-mi cum sa il descarc.
Dau funda celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Hei! Pai intri aici => http://download.chip.eu/ro/Adobe-Flash-Player-11.5.502.110_80839.html
dai download il descarci, il instalezi si gata! Daca nu iti merge cauti pe alt site. O seara faina :)