| BoOoMbOnik a întrebat:

Am vazut-o pe verisoara mea ca se juca pe ourworld si primea mereu gems gratuit o data la o luna sau nu stie cum se dadea. Mi-am facut si eu cont si am vazut cand imi apare publicitatea intr-o zi ceva de gems ca trebuie sa vad un video am vazut video si apoi nu am stiut ce sa mai fac pentru ca nu merge sa dau click cum imi ziceau ei sa dau like etc etc si nu stiu cum sa fac sa primesc si eu gems gratuit.am primit doar 10 cand mi-am facut contul in rest nimic. Explicati-mi si mie cum e cu asta.Va rog. Dau funda si voturi.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnaaSb a răspuns:

Sall si eu joc.
1. http://www.ourgemcodes.com/ incearca site-ul acesta
2. poti lua jucandu-te pe facebook (poti doar daca ai scris la contul de our world ca ai peste 14 sau 18 ani, nu mai stiu sigur cati ani)
3. instalezi toolbar si iti da lunar un cod pe care il bagi pe site la sectiunea coduri cupon ( de la sectiunea gems gratis ). Funda? Te rooog dulce ca o BoOoMbOnik...

| BoOoMbOnik explică (pentru AnaaSb):

Iti dau funda doar pentru ca tu ai fost singura care a raspuns dar eu te-am intrebat cu totul altceva. Am intrebat de ce cand intru sa vad video pentru 2, 3 gems nu imi da.

| BoOoMbOnik explică (pentru AnaaSb):

Aaa scuza-ma te rog. nu am citit intrebarea. am mai pus una tot despre ourworld si credeam ca e celalalta. scuze pentru raspunsul ala.

4 răspunsuri:
| AnaaSb a răspuns:

nu e nimic :*

| AnaaSb a răspuns:

Nu iti da gems dupa ce te uiti la videoclip? esti sigura ca te-ai uitat pana la capat? trebuie sa astepti pana scrie ca vei primi gems. apropo, nu ti da instant, astepti putin ( pot fi 5 min, 30 min, o ora, o zi ). sper ca acum ti-am fost de folos :*