| AndreeaDiana0412 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum faci un baiat care te place sa iti spuna acest lucru?

Răspuns Câştigător
| SweetDreams a răspuns:

Asta era si ideea.
Oricum, daca stii deja ca baiatul respectiv te place nu trebuie sa ti-o spuna neaparat, stii chestia asta si punct.
Acum e randul tau sa il cuceresti si sa il faci sa te placa si mai mult :d
Si cine stie, poate o sa fiti impreuna, asta daca si tu il placi happy
Bafta :*

2 răspunsuri:
| SweetDreams a răspuns:

Il ameninti. laughing)

| AndreeaDiana0412 explică (pentru SweetDreams):

Daca l-as ameninta ar rade de mine mai rau decat prietena mea cand vede pe strazile din Grecia cate un betiv. Desi raspunsul tau a fost amuzant.

| SweetDreams a răspuns (pentru AndreeaDiana0412):

Asta era si ideea.
Oricum, daca stii deja ca baiatul respectiv te place nu trebuie sa ti-o spuna neaparat, stii chestia asta si punct.
Acum e randul tau sa il cuceresti si sa il faci sa te placa si mai mult :d
Si cine stie, poate o sa fiti impreuna, asta daca si tu il placi happy
Bafta :*