| Gimmie1ツツ a întrebat:

Am si eu o întrebare:deci, mai nou in grupul meu de prieteni a mai venit încă una, eu cu încă o prietena din grup(suntem 3) nu o suportam, dar cealaltă amica a noastră nu are nimic cu ea.Astept răspuns cum sa scăpăm de eawinking
Va pup:*

3 răspunsuri:
| Kariin a răspuns:

Stiu si eu cum e... Trebuie sa o cunoasteti mai bine si dupa sa spuneti DA sau NU. happy Nu poti ignora faptul ca prietena ta o agreaza. :p

| Gimmie1ツツ explică (pentru Kariin):

O cunosc si e o mare barfitoarewinking

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Mai bine incercati sa o agreati si eu faceam asa inainte in grupul meu dar cand vin membri noi care nu sunt retarzi, jegosi, brafitori poti avea un grup minunat!