| alwayssmile000938 a întrebat:

Hey TPU:* am si eu o intrebare si am mare nevoie de ajutorul vostru. Stiti si voi ca pe facebook poti trimite poze pe chat. Stiti cumva daca e posibil sa retrag acele poze ca persoana sa nu le mai vada? Cert este ca am trimis pozele intr o conversatie, dar in special doar pentru o persoana nu vreau sa mai apara! Credeti ca daca o scot de la prieteni dispare toata conversatia sau nu are rost?

Răspuns Câştigător
| Cupcake666 a răspuns:

Nu nu dispare dar poti sa dai report coversation sau cv de genu' si iti dispare
stiu asta pentru ca si mie mi-a data cineva report la conversatie si nu am mai putut citii big grin

| alwayssmile000938 explică (pentru Cupcake666):

Pai daca raportez conversatia nu o sa se intample altceva gen, sa mi inchida contul sau ceva in gen, nu?

| Cupcake666 a răspuns (pentru alwayssmile000938):

Nup. e sus la mesaje optiunea asta si cand dai se sterg TOATE mesajele :*

| alwayssmile000938 explică (pentru Cupcake666):

Pai scopul meu este sa sterg mesajele care ii apar ei thinking Chiar merge pentru ca nu prea cred!

| Cupcake666 a răspuns (pentru alwayssmile000938):

Eu asa am primit :)
uite niste poze: http://www.tumblr.com/blog/lellysor-relly

6 răspunsuri:
| KiDdAReA a răspuns:

Chiar daca stergi conversatia ei tot ii apare deoarece o stergi din chat'ul tau si chiar daca stergi acea persoana tot o sa ii apara si conversatia si poze si tot! concluzia trebuie ca acea persoana sa stearga conversatia sau daca ai parola contului intrii ii stergi conversatia si gata!

| purplepanther a răspuns:

Nu poti retrage pozele insa poti sterge conversatia cu totul ca sa nu mai apara si daca stergi persoana respectiva dispare tot ce tine de ea pe profil sau pe chat.